(Zdroj: Herminapress.cz ) 34x FOTO

Bižuterie Swarovski - Jitka Nováčková svým outfitem podněcovala mužskou fantasii

Bižuterie Swarovski představila v Celetné ulici v Praze novou kolekci šperků. Na její prezentaci nesměly chybět krásné ženy. Byla mezi nimi i miss Jitka Nováčková, která oblékla vskutku zajímavě střižené šaty.

„Kalhotky mám, to tak jenom vypadá. Jsem tady dnes za odměnu, zvládla jsem zkoušku ze sociální psychologie,“ říká Jitka, která se nedávno vrátila z dovolené v Itálii, kde byla se svým přítelem.

„Nestihla jsem se ani opálit, byli jsme jeden den v Římě a potom ve Florencii,“ říká Jitka, kterou teď už čeká jenom práce. Jitka prozradila, že ji čeká zajímavá práce v zahraničí.

Studijně na tom byla také miss Denisa Domanská. Ta má zkouškové, ale až skončí, chtěla by k moři.

„Chtěla bych cestovat, dlouho jsem nikde nebyla,“ říká Denisa, která prý nedostatkem šperků netrpí.

„Dostávala jsem šperky od přítele, ale kupuje mi je hlavně rodina, je to pro mě takový universální dárek, který vždycky potěší,“ říká Denisa, která se nebojí ani těch masivnějích kousků.

„Nosím šperky od Swarovského ráda, hodí se ke každé příležitosti. Můžu si některé kousky vzít na Ples v Opeře, stejně jako ven s kamarády. Většinou si na ty velké akce půjčuji, nerada nosím pořád to samé, ale vlastním několik jemnějších kusů,“ říká modelka.

Lenka Vacvalová si potrpí speciálně na náramky, o kterých říká, že se dají skvěle kombinovat.

„Na diamanty peníze nemám, takže co jiného než bižuterii bych měla nosit. Žádného sponzora nemám a ani nejsem ten typ, co by si něco od muže nechával kupovat,“ říká Lenka.

Velký zájem o její osobu u mužského pohlaví nastal ve chvíli, kdy se stala porotkyní soutěže Muž roku 2014.

„Kontaktovali mě na Facebooku někteří finalisté, chtějí si mě naklonit. Žádali mě o hlas, ale pokud takhle píšou každé porotkyni, potom už to není tak úplně nevinné,“ přemýšlí Lenka.

Na akci se objevila také Andrea Kerestešová s přítelem. Její vztah ke šperkům je oproti ostatním dámám skutečně střízlivý.

„Když se na mě podíváte, nemám na sobě nic. Jako každá žena šperky ráda mám, jen je nosím vyjímečně. O to víc si potom tyhle vyjímečné situace užívám. Navíc mívám většinou šperk jen jeden,“ říká Andrea a dodává, že nemá moc ráda prsteny.

„Mám zvláštní pocit, když si umývám ruce, že ho spláchnu,“ svěřila se herečka a dodává, že ani od přítele prstýnek nevyžaduje.

„Není pro mě až tak důležitý a kdybych prstýnek nedostala, asi to můj vztah k němu nijak neovlivní. Svatba pro mě v podstatě nic neznamená,“ dodává Andrea.

19. 6. 2014 01:56 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.