Pořad Ivy Pazderkové na Mňam TV končí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Blbá blondýna Pazderková dostala v televizi padáka! Kdo ji na obrazovce nahradí?

Není to tak dlouho, co jsme vám psali, že herečka, moderátorka a bavička Iva Pazderková (35) bude na Mňam TV uvádět vlastní pořad Týden s Ivou. Sotva se však v televizi ohřála, dostala padáka.

„Její pořad nenaplnil naše očekávání, zejména co se úspěšnosti týká, proto jsme přistoupili k ukončení smlouvy,“ řekl Pál Milkovics, generální ředitel společnosti CE Media.

V televizi ale nastávají i další změny. Již od září se na obrazovce objeví režisér a herec Jakub Kohák (40) v roli tvůrce a protagonisty nové zábavné show vysílané každý všední den v podvečer. Kohák bude také provázet jednou měsíčně vysílaným pořadem zaměřeným na cestování.

„Jakub má unikátní smysl pro humor a je velký profesionál, jakých je na českém trhu málo. Na spolupráci se velmi těšíme,“ prozradil Milkovics.

Podle plánů zahájí příští týden vysílání večerní talk show Leoše Mareše (39), což má být jeden z hlavních taháků nového programového schématu. Do poloviny října pak společnost CE Media plánuje spustit druhý televizní kanál zaměřený na domácí mazlíčky, který ponese název Mňau TV.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.