Milan Hein má dobré zprávy, Marta Kubišová se úspěšně zotavuje z infarktu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Blízký přítel promluvil o zdravotním stavu Kubišové: Marta se po infarktu uzdravuje

Zpěvačce Martě Kubišové (73) je po prodělaném infarktu lépe. Lékaři ji přemístili z koronární jednotky na standardní pokoj a už brzy bude propuštěna do domácího léčení.

„Nejhorší má po infarktu za sebou. Z JIPky ji přestěhovali na normální pokoj, takže kritické chvíle má za sebou. Baví se, usmívá a s chutí se pustila i do chlebíčků, které má ráda a které jsem jí přinesl do nemocnice. Jak mi s dávkou černého humoru prozradila, tak neemigrovala kdysi i kvůli nim, protože prý nikde jinde na světě nejsou tak vynikající jako v Čechách,“ informoval včera šéf pražského Divadla Ungelt Milan Hein (69) o současném zdravotním stavu stálice jeho scény a kamarádky Marty Kubišové.

Ještě před návštěvou nemocnice na tiskové konferenci v Divadle Ungelt Hein uvedl, že samozřejmě s herečkou a zpěvačkou nadále počítají. „Martička měla naplánovaný nový recitál na leden příštího roku, necháme ji ale nabrat síly a bude-li později, třeba v březnu, dubnu nebo květnu, není důležité. Nejdůležitější je, aby byla zcela zdravá a ve formě,“ dodal Hein.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 11. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.