Ondřej Ruml s manželkou (Zdroj: IMAX ) 6x FOTO

Blonďatý Ondřej Ruml vzal manželku na rychlé a zběsilé rande

Pokračování jedné z nejúspěšnějších filmových sérií, snímek s názvem Rychle a zběsile 8, zažil svoji slavnostní premiéru v kině IMAX.

Premiéra filmu Rychle a zběsile 8 rozhodně nejela na neutrál! V pokračování této kultovní filmové série přetáhne Toretta (Vin Diesel) na stranu zla legendární kyber-teroristka přezdívaná Cipher (Charlize Theron), která je stejně krásná jako nebezpečná. Není tedy divu, že Toretto naprosto ztratil hlavu a vykašlal se nejen na Letty (Michelle Rodriguez), ale i na všechny staré kámoše!

Na pokračování příběhů této legendární party se přišel podívat i talentovaný zpěvák Ondřej Ruml. Ten se v posledních týdnech naplno věnuje zábavné televizní show, kvůli které i razantně změnil svůj vzhled. I přes nedostatek volného času si však vždy najde chvíli, aby se věnoval svojí krásné exotické manželce, a tak ji pro tentokrát pozval na rychlé a zběsilé rande v přítmí kina. Oproti tomu moderátor Petr Vojnar, novopečený otec, nechal svoji ženu doma a na premiéru přišel s kamarádem. Obávaný reportér internetové televize Stream.cz Jan Tuna řeší jednu kauzu za druhou, a tak si našel čas vydechnout a věnovat se rodině. Na filmovou novinku vzal svého syna a užili si tak parádní chlapský večer. 

Na premiéru také dorazil Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy, herečky Zuska Velichová a Bára Mottlová, Česká vicemiss Eva Čerešňáková či zlatý olympionik David Svoboda.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.   

18. 4. 2017 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.