FTV Prima (Zdroj: ext ) 4x FOTO

Bob Klepl má radost z plísně

Plíseň není zrovna téma, o němž by lidé rádi mluvili, nebo tento problém nedejbože řešili. Proč měl tedy Bob Klepl takovou radost z toho, že “chytil plíseň”? To se dozvíte v dalším dílu zábavného pořadu Kdo je kdo?

“Vždycky, když hádáme, co jsme, a já jsem v koncích, což bývá poměrně často, odevzdaně říkám, že jsem asi nějaká plíseň, jinak to není možné. No a dneska jsem to zase plácnul a náhodou se trefil. Když o plísni pořád mluvím, vypadá to, jako kdybych jí trpěl. Netrpím,” vysvětloval Bob, kterého znají i diváci seriálu Svatby v Benátkách jako zubaře Jonáše.

Tento díl, v němž se Bob dočká své plísně, se ponese ve fotbalovém duchu, k čemuž se všichni účinkující patřičně obléknou. Obě kapitánky navíc “vyběhnou” do boje se stylovými culíky. Alice  se promění ve Victorii Beckham Bendovou a bude bojovat proti týmu  Dany Shakiry Morávkové

 

“Můj vztah k fotbalu je nulový, pletu si i správná jména fotbalových klubů, jedu si v plísních a v Bulharsku. Ale tenhle díl mě moc bavil. Líbil se mi nápad udělat ho ve fotbalovém duchu. Mohli bychom udělat klidně další tematický díl, a to letní v plavkách. Já bych to do půl těla klidně dal, kdyby to daly i Dana s Alicí... mohl by to být krásný díl, takový bulharský,” plánoval Bob, když skončilo natáčení tohoto dílu.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin 

22. 4. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.