(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Bob Klepl: Na Velikonoce trpím

Bob Klepl, Alice Bendová, Dana Morávková. Znají se už z primáckého seriálu Velmi křehké vztahy a pravidelně se potkávají i při natáčení zábavné show Hádej, kdo jsem! Kdo z nich vyrazí na Velikonoce na lyže? A proč Bob Klepl vždycky během těchto svátků trpí?

Na lyže se chystá s rodinou Dana Morávková. “Vyrážíme těsně po natočení dalších dílů Kdo je kdo?. Bála jsem se, že možná nebude sníh, ale už není proč se bát, když se na Velikonoce tak nečekaně ochladilo. Když si Petr a Péťa přivezou s sebou pomlázku, dostanou i vajíčka, i když čokoládová. Tím, že odjíždíme, žádná letos barvit nebudu. My tuto tradici dodržujeme. Jako holka jsem neměla Velikonoce moc ráda, pocházím z vesnice, tam se tyto svátky ctily, pokaždé jsem dostala od kluků hodně nařezáno. Teď v dospělosti si Velikonoce užívám, protože už bývá teplo, miluju jarní kytky, je to hezký čas,” říká Dana Morávková.

Alice Bendová, která je v show Kdo je kdo? kapitánkou druhého týmu, tedy Danina soupeřka, zůstává letos na svátky jara doma. “Vyzdobíme si byt, obarvíme s dětmi vajíčka, upečeme beránka, miluju velikonoční přípravy. Mazanec upeče maminka, ke které zajedeme na návštěvu, stejně jako k přítelovým rodičům,” líčila své plány Alice.

 

Bob Klepl se přiznal, že Velikonoce nemá rád. “Jak mám trochu ženskou citlivou duši, vždycky trpím za ty seřezané holky. Mě rodiče jako kluka vždycky nutili, abych chodil koledovat, ale já to už tenkrát nesnášel. Letošní Velikonoce trávím pracovně, natáčím Svatby v Benátkách, kde hraju zubaře, a pak budu zkoušet ve Studiu DVA hru Smolíkovi podle známého maďarského kresleného seriálu, hraju tam Bédu Smolíka,” řekl Bob Klepl. 

4. 4. 2015 11:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.