(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Bob Klepl: Nejlepší relax po představení? Lázně!

Byla to paráda na jevišti i v hledišti. Diváci, a to jak ti dříve narození, tak i ti ze základní školy v průběhu premiéry „hudebně-taneční“ komedie Smolíkovi v Divadle Studio DVA živě aplaudovali a skvěle se bavili. Novinka napsaná na motivy známého seriálu prostě chytla všechny.

„Určitě půjdeme ještě jednou. Já jsem byla velice spokojená, přítel také a děti? Ty byly ve svém živlu. Klobouk dolů před Smolíkovic rodinkou. Nebylo to určitě vůbec jednoduché představení, děj měl strhující tempo a myslím si, že všichni toho měli všichni po děkovačce plné kecky," uvedla Míša Maurerová.

„Svatá pravda,“ potvrdil slova herecké kolegyně Pepa Smolík neboli Bob Klepl, který přiznal, že představení je pro něj i Evu Holubovou, která hraje jeho manželku Gábi, skutečně fyzicky náročné a nejlepším odpočinkem by byl lázeňský pobyt. Ten ovšem, zásluhou velké vytíženosti obou, je nereálný, takže spíše než relax v podobném zařízení prý přichází v úvahu klasický domácí divan.

„Je fajn, že se lidé bavili, trošku jsme obavy měli, ale dopadlo to dobře. Hlediště skvěle reagovalo a bavili jsme se i my. Moje role podpantofláka mi naprosto vyhovovala. Nebrlal jsem, když mi ji nabídli, protože jsem věděl, že mojí manželku Gábi hraje Eva Holubová a s ní bych byl pod pantoflem i v reálu,“ s úsměvem řekl Bob Klepl.

Kromě zmíněné dvojice na jevišti v roli Ládínka vystupuje Václav Jílek, jeho ségru Týnu hraje Jana Stryková, doktora Halíře ztvárnil Jiří Ployhar a nechybí ani zvířectvo, pes Zorro a kočka Žofie.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

1. 6. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.