(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Bočanová: Dopravní nehoda, a co to je?

Do showroomu společnosti AAA AUTO dorazila herečka Mahulena Bočanová sice s malým zpožděním, ale s odzbrojujícím úsměvem na rtech a v doprovodu svého psího mazlíčka a „ochranky“

 „Tak to je můj anglický bulteriér jménem Umberto Bočan, který mě bude občas spolu s dcerou Márinkou provázet na cestách,“ seznámila návštěvníky showroomu s psíkem Mahulena, kterou si společnost vybrala spolu se zpěvačkou Míšou Noskovou, moderátorkou Kateřinou Kristelovou, profesionálním jachtařem Davidem Křížkem a fitness trenérem a koučem pro osobní rozvoj Davidem Hufem pro partnerskou spolupráci.

Jmenovaná pětice si pak z rukou generální ředitelky AAA AUTO Karoliny Topolové převzala klíčky a doklady k novým vozům, které jim byly zapůjčeny na půlroční užívání nebo na ujetí 6000 km.

„Mám ráda větší a hlavně bezpečné vozy, a to tahle moje testovací Kia Sportage splňuje. Navíc i dobře vypadá.,“ ohodnotila svou zápůjčku Bočanová, která o sobě tvrdí, že je velice dobrou řidičkou. Papíry má od osmnácti let a do dneška se jí veškeré karamboly vyhýbaly. „Nejen do dneška, ale věřím, že i do budoucna nepoznám, co to je dopravní nehoda,“ uvedla Mahulena Bočanová.

Ani Míša Nosková prý není žádný pirát silnic a i ona se už čtrnáct let, co řídí, s úspěchem vyhýbá kolizím. „Jezdím bezpečně a bez problémů. Pravda, posbírala jsem pár pokut, několik za rychlost, ovšem dodávám, že bezpečnou a hlavně za parkování. Na tyhle věci si budu muset dát v budoucnu větší pozor,“ vysvětlila Nosková a spolu s kolegy si vyzkoušela, jak jí bude její nové vozítko slušet.

9. 3. 2015 06:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.