Jan Rosák (Zdroj: TV Prima ) 6x FOTO

Boj o pevnost Boyard začíná – kultovní adrenalinová soutěž na Primě

Na obrazovkách televize Prima se již brzy rozpoutají boje o dobytí pevnosti Boyard. Adrenalinovou soutěž Pevnost Boyard vůbec poprvé s českými osobnostmi začne Prima vysílat již v sobotu 3. 9. ve 20.15. Původně francouzská soutěž Pevnost Boyard byla realizována již ve 35 zemích světa, a nyní se diváci konečně dočkají české verze! Vždy pětičlenný tým známých českých osobností bude plnit nejrůznější úkoly s cílem uhodnout heslo k otevření trezoru. Nechybí samozřejmě otec Fura, Paklíč nebo tygří žena. Jak zvládnou známé osobnosti všechny nástrahy nedobytné pevnosti?

Soutěží provází moderátor Libor Bouček, v roli otce Fura se představí Jan Rosák. Diváci se mohou těšit na celou plejádu známých tváří, jako například na Vojtu Kotka, Jakuba Prachaře, Leonu Machálkovou, Kateřinu Neumannovou, Vandu Hybnerovou, Jakuba Koháka, Taťánu Kuchařovou, Ondřeje Brzobohatého, Kristýnu Leichtovou, Moniku Leovou, Jana Čenského, Petra Vacka a mnoho dalších. 

„Je to pro nás samozřejmě radost, že právě naše televize divákům tuto dnes již kultovní soutěž přináší vůbec poprvé v českém obsazení, a to hned v obsazení doslova hvězdném. Všichni soutěžící mají nejen můj osobní obdiv, protože skutečně mnohokrát museli překonat sami sebe, ale chtěl bych jim i za celou Primu moc poděkovat. Svojí účastí totiž pomohli dobré věci. Každý tým soutěžil pro jednu konkrétní charitativní organizaci a ve finále se opravdu získaly slušné částky, které právě na projekty různých nadací a fondů půjdou,“ říká Marek Singer, generální ředitel Prima Group. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 8. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.