Pomoooooc :-) (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Boj o život: Moderátorka Monika Leová zápolila s přírodními živly!

Miss, modelka a moderátorka Monika Leová (23) zavítala v rámci roadshow Prima ZOOM do libereckého science centra s planetáriem a stovkami originálních exponátů. Svět vědy, techniky, ohromujících experimentů a chytré zábavy ji rozhodně nadchl.

Monika si odsud odnesla spoustu neuvěřitelných zážitků. Potkala tu prvního a jediného humanoidního robota v Česku, zažila nefalšovaný kosmonautický výcvik, nechybělo ani zemětřesení, vichřice, tornádo, ohnivá bouře i tanec blesků. Podívejte se na fotky v galerii.

To ale nebylo vše! V Liberci byla slavnostně zahájena výstava originálních stylizací osobností TV Prima ve stylu programových bloků Prima ZOOM. Na velkoformátových fotografiích je k vidění nejen Monika Leová, ale i Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Dalibor a Adéla Gondíkovi, Zdeněk Pohlreich, Karel Voříšek, Klára Doležalová a jiní.

Všechny primácké tváře jsou prezentovány v netypických pozicích odpovídajících zaměření dokumentárního kanálu, například Volání divočiny, Po stopách historie, Cestovatelé a dobrodruzi, Zločin pod lupou. Vizualizace vytvořil fotograf Jan Tůma. Výstava se představí i v dalších městech.

Termíny výstavy:

25. 6. – 7. 7. Liberec (iQLANDIA)

8. – 17. 7.  Olomouc (Galerie Šantovka)

18. – 27. 7. Ostrava (Forum Nová Karolina)

28. 7. – 6. 8. Pardubice (Atrium Palác)

7. – 16. 8. Praha (OC Nový Smíchov)

17. – 30. 8. Hradec Králové (Orlice park shopping)

31. 8. – 11. 9. České Budějovice (NC Čtyři Dvory)

12. – 21. 9. Brno (OC Futurum)

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 6. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.