Režisér Jiří Strach natočil pro ČT seriál Labyrint. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Bojíte se rádi? Z Labyrintu Jiřího Stracha jde doopravdy strach!

Ač ho vidíte více se smát než zadumaného nebo zamračeného, natočil režisér Jiří Strach (41) sedmidílný seriál Labyrint, při kterém bude určitě slabším povahám naskakovat husí kůže. Představí se v něm více jak stovka postav, z nichž se jich mnoho konce nedočká.

„Máme devět hlavních mrtvol a pak několik dalších, které ani já jako režisér nedokážu spočítat. V Labyrintu platí ono známé, když se kácí les, lítaj třísky, takže těmi třískami jsou další nepřeživší. Přesný počet vám fakt neřeknu,“ říká Jiří Strach.

Seriál Labyrint kombinuje žánry drsného thrilleru a detektivky, příběh je fikce, nic podobného se u nás neudálo.

„Tenhle žánr jakési mysteriózní detektivky je u nás tenkým ledem, nemá u nás tradici. Málokdo si na něj troufne, aby nevznikla trapnost. A mě baví tyhle tenký ledy pokoušet a chci dokazovat, že nemusíme mít miliony dolarů, abychom udělali kvalitní dílo,“ míní režisér. 

Seriál se na obrazovkách ČT objeví poprvé 31. srpna. V hlavních rolích uvidíte dvojici detektivů v podání Jiřího Langmajera (49) a Stanislava Majera (37), kterou doplňuje jejich kolegyně z bratislavské kriminálky Zuzana Kanócz (35). Na trailer se můžete podívat zde.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 8. 2015 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.