Zuby Kateřiny Kornové si říkaly o generálku, staré fazety musely dolů. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Bojíte se zubaře? Kateřina Kornová zřejmě ne, takhle jí odstraňovali staré fazety!

Kateřina Kornová (48) se konečně může smát na celé kolo, její zuby totiž dostaly zcela nový kabát. Není to ovšem poprvé, co se bývalá modelka rozhodla vylepšit svůj úsměv.

"Problém je ten, že teď už jsou geniální nové technologie, co se týče fazet. A ty moje už byly staré skoro dvacet let a chtělo to vyměnit. Nějak jsem na to zapomněla. A možná jsem se moc nesmála a nevšimla jsem si toho. Ale už se cítím dobře, takže se směju a chci mít ten úsměv lepší," vysvětlila Super.cz Kornová.

„Přišlo mi geniální, že ráno přijdu na kliniku a večer odejdu s novými zuby,“ vyprávěla nadšeně Kateřina, která v průběhu posledních dvou let zhubla bezmála třicet kilogramů a změnila celý životní styl. Zdravě se stravuje a cvičí jógu. Ukončila také bakalářské studium na vysoké škole tělesné výchovy a sportu.

Nyní bude moci Kornová oslňovat okolí pověstným americkým úsměvem, tak jak to viděla na návštěvě ve Spojených státech, kde pobývala u kamarádky Martiny Formanové (49). Celková rekonstrukce Katčina chrupu prý vyšla na 200 000 korun.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 10. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.