Bořek Slezáček vzal syny staršího Kolju a blonďáčka Andreje na malování vánočních ozdob. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Bořek Slezáček nebude na Vánoce doma! Proč odchází od rodiny?

Zpěváka a herce Bořka Slezáčka (48), si doma na Vánoce příliš neužijí. Musí si splnit své herecké závazky a tak v divadle stráví pomalu celé svátky.

„Štědrý den strávíme všichni pohromadě, ale já šestadvacátého odjíždím do Brna hrát Děti ráje a budu tam až do Silvestra. Nějaké hory tím pádem připadají v úvahu až v lednu,“ postěžoval si Bořek. Se svými kluky, starším Koljou a Andrejem, se tedy snaží v předvánočním čase trávit každou volnou chvilku. Vzal je sebou do obchodního centra, aby si kluci sami nazdobili baňky na vánoční stromeček. Bořka samotného malování ozdob příliš nebavilo.

„Jsem dysgrafik, takže jsem nikdy moc psát neuměl a podepisovalo se to i na té výtvarce,“ kroutil hlavou Bořek. Jeho dva kluci stále věří na Ježíška a seznam dárků prý mají neskromně dlouhý. 

„Kolja už je ve škole konfrontován s jinými názory, ale zatím se drží. A myslím, že ještě dlouho bude, protože ty dárky tam pod tím stromečkem prostě jsou! Zatím mu to vynáší,“ smál se Bořek Slezáček.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 12. 2015 09:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.