Martina Pártlová, Bořek Slezáček (Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Bořek Slezáček se na jevišti trápí! V kostýmu nemůže dýchat

Roli uspěchaného Bílého králíka si v chystaném muzikálu Alenka v kraji zázraků, který bude mít premiéru 22. září v Divadle Hybernia, zahraje Bořek Slezáček. Jak prozradil na včerejší kostýmové zkoušce prý si ji užívá, ale dá mu zabrat.

„Nejenže zpívám, ale i tančím, jezdím na jevišti na koloběžce a přiznávám, jsem v tomhle sice apartním, ale velice teplém převleku po každé zkoušce dost ufuněný. Ale nebrblám příliš. Ta role za pár kapek potu určitě stojí. Je to příběh napsaný na motivy známých knih Lewise Carrolla, je napínavý a plný výborné muziky Vaša Patejdla. A to všechno je za tu honičku, co na jevišti absolvuji odměnou,“ svěřil se Bořek.

Jeho kostým, a opravdu velice náročný na výrobu, ostatně jako další stovka převleků, které pro Alenku v říši zázraků připravil výtvarník Martin Černý, se nepochybně malým i velkým divákům budou zamlouvat. Desítky metrů látek třeba„spolykaly“ šaty královen a jejich korunky pocházejí z dílny, kde se vyráběly ozdoby hlav pro Miss. Na módní přehlídce kostýmů se představili téměř všichni, kdo budou v muzikálu účinkovat – mj. Dáda Patrasová, Míša Kuklová, Anna Julie Slováčková, Felix Slováček jr., Martina Pártlová, Petr Kutheil a další.

Dorazil i spoluproducent díla Felix Slováček o něco starší. Pozdravil se, jak jinak, s účinkujícími a autory manželi Pixovými a neopomněl se přitulit i k právoplatné manželce Dádě. A viditelně to ani jednomu nedělalo velké problémy. Také proč, spolupracují spolu, bydlí už sami v rozlehlé vršovické vile a byl by div, kdyby se v ní alespoň občas nepotkali. Takže vcelku manželská brnkačka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 9. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.