Bořek Slezáček (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO VIDEO

Bořek Slezáček se vrátil do dětských let. Drandil na koloběžce jako uličník

Nejdříve nechtěl ani slyšet, že by si „osedlal“ koloběžku, pak podlehl naléhání svých synů Kolji a Andreje a přeci jen si jízdu vyzkoušel. Celá trojka kroužila v areálu trojské loděnice, kde agentura Pixa PRO uspořádala Dětský den, sice elegantně, ovšem, až na děti, bez valné chuti. Herec, hudebník a moderátor Bořek Slezáček má o dopravních prostředcích úplně jiné představy.

„Na kole jezdím rád, ovšem tohle „vozidlo“ není a určitě se ani do budoucna nestane mým oblíbeným. Ani jako kluk jsem z něj na větvi nebyl, natož teď. Po letech jsem si jízdu opět vyzkoušel a nic, takže zůstanu u toho kola a jiných dopravních prostředků,“ uvedl Bořek. Blíží se prázdniny a také vysvědčení. Mladší syn Andrej chodí do školky, ale starší Kolja je prvňáček.

„To je fakt. Andrej má na vysvědčení čas a co přinese Kojla se uvidí. Já doufám, že to budou samé jedničky. Má na to, aby přesvědčil učitelku, že se snaží ještě zhruba tři týdny a uvidí se. Já, protože jsem časově hodně zaneprázdněn, se s ním neučím, to obstará žena, ovšem věřím, že všechno dopadne dobře,“ doplnil Slezáček. Po vysvědčení budou následovat prázdniny. Kam se rodinka chystá? 

„Rodinka, anebo konkrétně já, se nechystám nikam. Mám před sebou natáčení, zkoušky muzikálu Alenka v kraji zázraků, kde hraji Bílého králíka, s kapelou absolvuji řadu koncertů a festivalů a jezdím po zájezdech s divadlem. Zbydou mi za červenec a srpen s bídou 3 – 4 volné dny, a to teda opravdu nikam nepojedu. Tělo si musí prostě někdy oddáchnout,“ dodal Bořek Slezáček a šel coby moderátor části dětského odpoledne v trojské loděnici splnit své povinnosti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 6. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.