Sámer Issa (Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Bouřlivá party Sámera Issy! Klip i narozky oslavil jedním šmahem

Zpěvák Sámer Issa včera dodatečně oslavil v DCS Clubu své jedenatřicáté narozeniny, které připadají oficiálně na sedmý srpen. Mejdan přeložil hlavně proto, že si v rámci narozeninového juchání pokřtil svůj nový klip s názvem Sámer.

„Je to po dlouhých deseti letech, kdy zase zpívám českou písničku. Díky všem, kdo se na ní i realizaci klipu podíleli, protože se, podle mě, vydařila. Je vpodstatě o tom, co si lidé o mě myslí, navíc nepostrádá nadhled, vtip a samozřejmě pořádný říz,“ řekl Sámer, který povedenou novinku pokřtil vodkou a sám si při slavnostním aktu do sebe nalil pár loků přímo z lahve.

Svým fanouškům a přátelům, kteří se akce zúčastnili, zazpíval několik svých pecek, zatančil a jak to tradičně dělává při podobných příležitostech, seznámil především dámské osazenstvo večírku s prádlem, které nosí pod kalhotami.

A pak už, po oficiální části narozeninovokřtícího mejdanu, přijímal dárky, mimo jiné i pořádný dort, potřásal si rukou s gratulanty, cvakl si pár památečních selfíček, poklábosil a přiťukával si s hosty i kamarády mezi nimiž nechyběli třeba jeho kolegyně zpěvačky Elis a Leona Gyöngyösi, moderátorka večera Kateřina Kristelová, stylista a vizážista Kája Pavlíček, zpěvák Martin France a řada dalších.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 8. 2016 20:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.