Charlie Sheen přiznal, že je HIV pozitivní. (Zdroj: Falcon )

Bouřlivák Charlie Sheen přiznal, že je HIV pozitivní: Americký herec to tajil čtyři roky!

Americký herec Charlie Sheen (50) v úterý oznámil, že je HIV pozitivní. Potvrdily se tak spekulace médií z posledních dní o jeho zdravotním stavu.

"Jsem zde, abych přiznal, že jsem HIV pozitivní," řekl Sheen v pořadu televize NBC. V rozhovoru s Mattem Lauerem uvedl, že nemocí trpí již čtyři roky. Dodal, že přesně neví, jak se nakazil. Po diagnóze se však jeho život vymkl kontrole.

„Byl jsem v depresi. Bral jsem hodně drog, moc jsem pil. Udělal jsem spoustu špatných rozhodnutí,“ svěřil se třikrát rozvedený herec. Na otázku, zda někoho nakazil, ovšem Sheen odpověděl, že to není možné. Od té doby, co mu lékaři sdělili diagnózu, byl prý maximálně opatrný. Nemoc AIDS u hollywoodské hvězdy nepropukla.

Sheen má čelit několika žalobám a také měl utratit přes deset milionů dolarů, aby se veřejnost o jeho stavu nedozvěděla. Vyděrači měli být z okruhu jeho blízkých. Další žaloby ho zřejmě čekají, protože není žádným tajemstvím, že vedl bouřlivý život, postelí mu prošlo pět tisíc žen. V Kalifornii je zatajení pohlavní nákazy před sexuálním partnerem trestným činem, takže mu hrozí i vězení.

Charlie Sheen se proslavil filmy jako Četa, Wall Street či parodií Žhavé výstřely. Úspěchy sbíral i díky seriálu Dva a půl chlapa, z něho byl ale roku 2011 kvůli problémům s drogami vyhozen. Syna slavného herce Martina Sheena (75) získal v roce 2002 Zlatý glóbus za roli v seriálu Všichni starostovi muži.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 11. 2015 15:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.