Zpěvák Karel Gott frnknul do Sardinie. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Božský Karel Gott umí žít: Mrkejte do galerie na foto, jak si debužíruje na Sardinii!

Karel Gott (76) má celé léto napilno, i když dovolenou u moře s rodinkou také stihl. Jak už jsme vás informovali, plánuje album, na němž by měl zaznít nový duet v rockovém duchu s Petrem Kolářem (48). Kromě toho zpěvák i o prázdninách samozřejmě koncertuje, a to i v zahraničí.

Nejnověji zpíval ve Švýcarsku, kde tedy sluníčko a letní teploty rozhodně nepanovaly. A protože i u nás vedra vystřídaly lijáky, Mistr na to vyzrál. Místo domů do Česka si po vystoupení zaletěl do prosluněné Sardinie, jak dokládá jeho příspěvek na sociální síti, kde se jistě nejen ohřál, ale ochutnal i místní kuchyni.

"Po vystoupení na open air festivalu ve Švýcarsku za obrovského lijáku, jen ve 12 stupních Celsia, jsem se narychlo rozhodl, že cestu zpět do Prahy vezmu trochu oklikou přes Sardinii. Takže posílám pozdrav od bohatého stolu z pravé sardské hostiny. Váš Karel Gott," připsal Mistr k fotce na svých facebookových stránkách.

Fanoušci se jen v komentářích nemohou shodnout na tom, na čem si to jejich Kája vlastně pochutnával. Někdo na fotografii vidí steak, další špek, jiný zase ovar. Jedno jisté je, Gott určitě není vegetarián :-).

A jak to vidíte vy? Napište nám svůj tip do diskuze!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 8. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.