Nevěsta a ženich v podání Kristýny Podzimkové a Braňa Poláka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Braňo Polák a Kristýna Podzimková ve svatebním: Co má tohle znamenat?

O prázdninách jsou sice divadla zavřená, ale někteří herci nezahálejí. Svoje představení v rámci možností převádějí na letní scény a využívají nevšedního prostředí pod širým nebem.

Nejinak učinila i herečka Kristýna Podzimková (30), kterou znají diváci seriálu Ulice spíše jako studentku žurnalistiky Theu. Spolu s hercem Braňem Polákem (42) přes léto zakotvili na střeše jednoho pražského obchodního domu s komedií Kdo se bojí postele, kterou nastudovali pod vedením režiséra Jindry Kriegla z Divadla Artur.

Oba herci se vyřádí ve čtyřech různých příbězích, které spojuje jediné: mezilidské vztahy, jedna postel a samozřejmě problémy. Zahrají si zloděje, manželský pár po letech společného soužití, ale i novomanžele před svatební nocí.

Se svatební nocí nemá Braňo osobní zkušenosti, ač má přítelkyni a syna.

„Nelpím na sňatku, mám přítelkyni a pětiletého syna v Brně. Kdybych se ale náhodou ženil, svatební noc bych si neodpustil. Pocházím ze Slovenska a tam se tradice dodržují,“ prozradil na sebe kdysi Polák. 

Výhodou je, že se představení nikdy neruší, probíhají totiž za každého počasí. Herci i diváci se při nepříznivém počasí jednoduše přesunou do nedalekého divadla, kde soubor sídlí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 7. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.