(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Bratr krásné Miss Přibylové Daniel Přibyl draží svou hokejovou výstroj!

Charitativní cítění mají v rodině. Bývalý útočník hokejové Sparty Daniel Přibyl se rozhodl vydražit část své výstroje. Ne proto, že by ji již nepotřeboval, ale aby pomohl své sestře Denise Jurtin a hlavně její NADACI NEJEN SRDCEM!

A jeho bývalí parťáci ho v tom nenechali samotného. Přidat k němu se totiž rozhodli i další Sparťané. V charitativní dražbě pro NEJEN SRDCEM, která se koná na stránkách sportovniaukce.cz tak najdete kromě podepsané výstroje Daniela Přibyla podepsaný dres Jana Piskáčka, Richarda Nedomlela, podepsaný puk od Tomáše Dvořáka a mnoho dalších.

Zapojit se mohou i fanoušci a to příspěvkem do označených kasiček v O2 areně při úterním domácím utkání s Litvínovem či příspěvkem přímo na účet nadačního fondu 9519013001/5500 a to pod variabilním symbolem 04.

Hokejová Sparta se tak vedle tradičních projektů, jakými jsou například akce Sparta vzdává hold či Sparťanská krev, rozhodla pomoci i těm, kteří si o pomoc nedokážou sami říct – zvířatům v nouzi, o které se Nadační fond Denisy Jurtin a Anety Parris NEJEN SRDCEM stará.

„Já jsem dlouhá léta podporovala svého bratra a chodila na jeho zápasy, kdykoliv to šlo. Jsem šťastná, že ani jemu nejsou lhostejné mé zájmy a nyní se společně se svými bývalými spoluhráči rozhodl podpořit naší nadaci,“ svěřila se Denisa Jurtin

„K myšlence založit nadační fond Nejen srdcem nás přivedla láska ke psům. I když nemáme dlouholeté zkušenosti jako jiné nadační fondy, snažíme se získávat rady a zkušenosti od jiných, začínáme podporovat útulky a azyly, kterým důvěřujeme. Důvěra a transparentnost jsou pro nás hodnoty, na kterých stavíme náš vztah jak s každým dárcem, tak i s dalšími neziskovými organizacemi, s nimiž udržujeme pravidelný osobní kontakt. Důvěra je alfou a omegou vztahu mezi psem a člověkem, my k ní přidáváme také SRDCE,“ svěřila se Parris.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 10. 2017 08:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.