Václav a Jan Neckářovi si nenechali ujít 50. reprízu muzikálu Mýdlový princ. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Bratři Neckářovi si vyšli do divadla: Víme, co Vašek během představení prováděl!

Zpěvák Václav Neckář (71), který byl se svým bratrem Janem (66) hostem padesáté reprízy muzikálu Mýdlový princ, byl z představení složeného z jeho písniček nadšený a přiznal, že se neudržel a své největší hity si v hledišti prozpěvoval.

„Viděl jsem tohle představení snad už pošesté a zřejmě ne naposledy. Jsem moc spokojený a s četnosti mých návštěv v Divadle Broadway je vidět, že Mýdlový princ mě opravdu dostal. Bavím se příběhem, a když přijde na řadu písnička, pod vousy si ji zanotuji. Prostě Neckář si zpívá Neckáře, i když jen v divadelním křesle,“ řekl Vašek.

Chválou nešetřil ani Jan Neckář: „ Díky autorovi libreta a režisérovi Radku Balašovi a samozřejmě i bratrovým písničkám se podařilo dát do kupy komediální příběh. Hodně mě překvapili protagonisté muzikálu. Nejsou to ryzí zpěváci, ale herci, a přitom jejich zpěv je na výborné úrovni."

To potvrdil i závěrečný dlouhotrvající potlesk při děkovačce. „Bavíme se my i diváci, i proto je zřejmě tenhle muzikál tak oblíbený. Těšíme se, že v dohledné době spolu s plným divadlem oslavíme třeba i stou reprízu,“ sdělil za účinkující Sagvan Tofi (51).

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 9. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.