Herečka Shannen Doherty má rakovinu prsu. (Zdroj: Facebook ) 4x FOTO

Brenda z Beverly Hills onemocněla rakovinou prsu, herečku čeká mastektomie

Americká herečka Shannen Doherty (44), která se proslavila rolí Brendy Walshové v seriálu Beverly Hills 90210, má rakovinu prsu. Podle lékařů se její stav zhoršil v době, kdy skončilo její zdravotní pojištění. Herečka teď žaluje správce svých financí, že ohrozil její zdraví.

„Ano, mám rakovinu prsu a v současné době podstupuji léčbu. Nadále se snažím správně jíst, cvičit a zůstat ve svém životě pozitivní. Jsem vděčná své rodině, přátelům a lékařům za jejich podporu, samozřejmě i svým fanouškům, kteří stáli při mně,“ uvedla Doherty v prohlášení.

Firma Tanner Mainstain Glynn & Johnson, které Doherty odváděla pět procent ze svých zisků, aby spravovala její finance, odmítá jakoukoli vinu na hereččině zhoršeném zdravotním stavu. Ta ovšem tvrdí, že platby za loňský rok neproběhly a firma s ní přestala spolupracovat.

U Shannen se projevila invazivní rakovina prsu, která metastázuje minimálně do jedné lymfatické uzliny. Herečka totiž celý loňský rok kvůli komplikacím s pojištěním nechodila na žádná vyšetření. Když jí letos v březnu nemoc odhalili, už nebyla v počátečním stadiu. Shannen Doherty bude zřejmě muset podstoupit mastektomii a následně i chemoterapii.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 8. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.