(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Březinová: Ufff, to to letí. Letos mám bilanční rok.

Na podzim oslaví zpěvačka Marcela Březinová pětapadesátiny a současně s tím i pětatřicet let na jevištích, fesťácích, klubech či koncertech. Jak říká, bude to pro ni bilanční rok

„Ufff, to to letí, ale nestěžuji si. Zažila jsem parádní doby a ty doufám ještě budou pokračovat. Chystám takové menší turné, na kterém bych ráda vystoupila se se svou novou kapelou, nedávno vyšla deska, kde s OK bandem, takže se nenudím a nudit určitě v několika příštích měsících nebudu,“ uvedla Březinová.

Ta se před několika dny vrátila z tuniské Djerby, kde byla na kratším pracovním pobytu. „Samozřejmě jsem i relaxovala a odpočívala před programem, který mne čeká, a doufám, že bych ještě jednou letos mohla do Afriky vyrazit. Je to moje dlouholetá láska. Nevím sice ještě kam, ale určitě, pokud to vyjde, to bude už jen za odpočinkem a nabírám sil,“ vysvětlila zpěvačka, která si, pokud jí to čas dovolí, naordinuje aktivní odpočinek i doma.

„Bydlím nedaleko Kutné hory, kde je klid a pohoda. Občas si zacvičím, mám ráda hlavně jógu, ale častěji se starám o dům a také jsem zdatná zahradnice a malinko i farmářka. Zvládám pěstovat nejen kytky, ale i zeleninu či ovoce a jsem i chovatelka, protože mi společnost dělá pes a dvě kočky. U mě tedy panuje naprostá spokojenost,“ dodala Marcela Březinová, která kromě zmíněných akcí vystoupí i na benefičním koncertu Noc s hvězdami, který proběhne 1. srpna na zámku Zahrádky v libereckém kraji.

26. 5. 2015 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.