Čtrnáct let po prvním díle začala Renée Zellweger natáčet nejnovější film o Bridget Jonesové. (Zdroj: Universal Studios ) 4x FOTO

Bridget Jones už se točí: Mrkejte na fotky Renée Zellweger s krasavcem z Chirurgů!

Americká herečka Renée Zellweger (46) začala v Londýně natáčet nejnovější film o proslulé baculce Bridget Jonesové. V Greenwichském parku se objevila po boku Sally Philips (45), která hraje její nejlepší kamarádku Shazzu, a Patricka Dempseyho (49).

Autorka předlohy Helen Fielding udělala z Bridget ve třetím díle románu ovdovělou padesátnici se dvěma dětmi. Příběh filmu Bridget Jones's Baby bude s největší pravděpodobností odlišný.

Podle britského listu Daily Mail se zdá, že Bridget sotva překročila čtyřicítku a má těhotenské břicho. Na kabátě má mít připíchnutou placku s nápisem Dítě na palubě. Na scénáři, který byl mnohokrát přepisován, se podílela i britská herečka a scenáristka Emma Thompson (56).

Ve třetím pokračování se neobjeví Hugh Grant (55), který účast v novém filmu odmítl. Colin Firth (55) si svou roli úspěšného právníka Marka Darcyho ponechá.

Snímek režíruje Sharon Maguire, která je podepsaná i pod prvním filmem Deník Bridget Jonesové. Druhý díl komediální série, Bridget Jonesová – S rozumem v koncích, vznikl v režii Beeban Kidron. Film by měl do kin přijít 16. září 2016.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

8. 10. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.