(Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Brouk Pytlík? Kdepak, to je Jitka Válková! K modelce, moderátorce a zpěvačce teď přidala i vizážistku!

Brouk Pytlík, práce všeho druhu, by trefně mohlo vystihnout bývalou modelku Jitku Válkovou. Ta k profesi zpěvačky a moderátorky před přidala i vizážistku. Udělala si kurz a v brzké době se chystá začít profesionálně líčit na módních akcích v backstagi.

Na veletrhu Interbeauty Prague nesměla chybět Jitka Válková, která reprezentovala stánek Make-up Institutu. „Udělala jsem si u Make-up Institutu vizážistický kurz. Uvažovala jsem o tom už dlouho, ale nebyl čas. Teď jsem do toho šla a byly to zajímavé dva týdny učení, od rána do večera,“ pochlubila se nadšeně Válková.

„Naučila jsem se spoustu nových věcí, přestože ty trendy sleduju a myslím, že přehled mám. Dřív jsem se učila líčit z Youtube. Na kurzu jsem se asi nejvíc naučila o vlasech, umím teď spoustu zajímavých účesů.“

Co Válkovou mrzí je, že si zatím neměla možnost nově nabyté znalosti vyzkoušet za peníze v praxi. „Bohužel to není jediná věc, kterou bych se chtěla živit. Mám práce tolik, že jsem ještě neměla čas nějakou zakázku vzít. Nedávno mi přišla nabídka líčit jednu velkou akci, ale zrovna jsem něco měla,“ smutní Válková, kterou nejvíc baví extravagance. To nám ostatně už několikrát předvedla sama na sobě.

„Před přítelem se ale tolik nelíčím, ani dnes. Chodím výrazně namalovaná jen občas. Doma si dávám jenom zdravíčko pro svůj vlastní pocit, abych vypadala zdravě,“ vysvětluje Válková.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

13. 4. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.