(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Brzobohatý: MHD, co to je? Po Praze jezdím jen na skútru!

Se zarputilým výrazem ve tváři, helmou na hlavě a sedícího na motorce by ho poznal jen málokdo. Skladatel, zpěvák, dabér a herec Ondřej Brzobohatý však nedá na svůj skútr dopustit. V hlavním městě je jeho nerozlučným dopravním prostředkem.

„Jsem časově hodně vytížen a loudat se autem ve frontě nebo se zaseknout v tramvaji či autobusu si nemohu dovolit. Tahle mašinka mne podobných problémů hravě zbaví a jsem všude na čas,“ pochvaloval si Ondřej, který dorazil na svém stroji na setkání u příležitosti vydání audioknihy Martina Ježka a Pavla Trojana Tak nám zabili Ferdinanda. A Brzobohatý nebyl jen kmotrem při následném křtu, ale do realizace díla přispěl i svým hlasem.

„Načetl jsem ji s Martinem Ježkem a byla to pro mě nová zkušenost. Sice jsem už nadaboval pár filmů, ovšem načtení knihy jsem si vyzkoušel poprvé a snad se cédéčko bude líbit. Možná že posluchači, kteří můj hlas znají, mě tentokrát nepoznají. Když se totiž album v květnu točilo a všechno kvetlo, mně jako alergikovi to působilo trošku potíže. Sám jsem mnohdy svůj lehce změněný hlas nepoznával, ale podle všech, kdo na audioknize dělali, to nebylo na závadu. Tak se nechám překvapit,“ s úsměvem doplnil Brzobohatý.

Audiokniha je venku a co bude dál? „Dovolenou neplánuji. Momentálně pracuji na muzice ke dvěma filmům a jednomu seriálu, což mne, kromě dalších aktivit, plně vytěžuje. Prázdniny letos budu muset oželet, ale snad se někdy na podzim nebo až v zimě nějaký volný termín najde. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

16. 6. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.