(Zdroj: Herminapress.cz ) 37x FOTO

Brzobohatý prozradil své choutky: Chci hodinky za pět milionů!

Glamour Diamond boutique na Staré louce v Karlových Varech přivítal první návštěvníky. Táňa Kuchařová zde převzala šek v hodnotě 250 tisíc pro svoji nadaci Krása pomoci. Zvolila mimochodem velmi odvážné šaty, takže ji její partner neustále hlídal.

S Ondřejem Brzobohatým přijeli do Varů jen na chvíli, protože jim vadí tak velké množství médií na jednom místě.

„Táňa si letos užila festival v Cannes, takže ona už má splněno. Navíc ještě plánujeme nějakou dovolenou,“ říká Ondřej, který se v butiku díval po luxusních hodinkách.

„Líbí se mi tady hodinky za 5 milionů. Říkal jsem si, jestli si je nemám pořídit na ležérní chvíle u golfu. Ale přišel jsem na to, že nemám pět milionů a nehraju golf,“ zamyslel se Brzobohatý.

Táňa, která je tváří klenotů Aurum říká, že šperky miluje a občas také dostává.

„Můj nejdražší kousek je prsten, o ceně mluvit nechci. Od Ondřeje mám náušnice,“ svěřila se Kuchařová.

Blanka Matragi dostává šperky za dobře odvedenou práci.

„Včera na večírku jsem měla prsten od jedné princezny. Navrhuji šaty a kreslím u toho třeba i na ubrousek. Nakreslila jsem takhle stylizovanou růži, kterou jsem jí chtěla dát na šaty. Ona z té kresby nechala udělat obrovský prsten ve tvaru růže a ten mi darovala,“ pochlubila se návrhářka. Ta říká, že cena u šperků není rozhodující.

„Myslím, že i ten nejdražší šperk si najde zákazníka. Je to podobné, jak s mými výtvory. Mám klientelu, která si přeje věc, kterou ještě nikdy nikdo nespatřil a jsou ochotní za to dát cokoli,“ prozrazuje Blanka Matragi

11. 7. 2014 02:32 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.