(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Brzobohatý: Půjde na oběd k mamince! Taťána nevaří?

Přestože je Ondřej Brzobohatý již dlouho samostatná jednotka a Taťana Kuchařová jistě uvařit umí, velikonoční oběd je čeká u maminky.

Hana Gregorová  energií jen srší.  Hraje v primáckém seriálu, hodně času tráví v rodinném  divadle, stará se o zahradu, času je málo. Na svoji rodinu si ale udělá volno vždy.  Už  se nemůže dočkat velikonočního posezení s rodinou  a proto se připravuje na oslavu s předstihem.

Na vytváření velikonočních  aranží si paní Hana odskočila do květinářství Belles Fleurs  z nedalekého Divadla Radka Brzobohatého  a  s floristou  Zbyňkem  si vyměňovala různé zahradnické fígle.

“Mám u domu velkou zahradu, kytky mám ráda a těší mě zdobit si jimi byt. Zaujalo mě, že se při dozdobení aranží dá použít třeba tavná pistole. Velikonoční výzdobu můžete naaranžovat do čehokoliv, poslouží vám třeba i starý oprýskaný hrnec. Já ještě nevím, jestli budu na Velikonoce pracovat, ale určitě se některý z těch dnů sejdu s dětmi, proto uvařím šunku, ozdobím vajíčka, připravím salát, vyzdobím si byt. Dřív, když ještě žil můj muž Radek, jsem vždy pekla ještě i kachnu, vařila uzené. Mám ráda, když se všichni sejdeme společně u stolu,” říká Hana Gregorová.

 

Tak přejeme pěkné jaro.

1. 4. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.