(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Bude to holčička, tvrdí Jeřábková. To se neví, oponuje přítel

V polovině června očekávají radostnou událost. Narodí se jim potomek. Jakého pohlaví bude, v tom ovšem shoda nepanuje. Zatímco maminka, moderátorka Našich zpráv na TV Barrandov Denisa Jeřábková tvrdí, že to bude holčička, její přítel Martin je v opozici

„Deniska to sice už rozkřikla do světa, že čekáme holčičku, ale stoprocentní jistota to není. Já osobně jsem ve svém okolí už zažil řadu překvapení, kdy mým známým bylo oznámeno, že ratolest bude holčička a narodil se kluk nebo naopak. Je fakt, že lékaři mluví o dceři, kartářka ovšem uvedla pravý opak. Já osobně si počkám a rád se nechám překvapit,“ uvedl nastávající otec, který současně prozradil, že chce velkou rodinu a první potomek v řadě je pouze začátek. Optimální je prý pro něj pět dětí, což ovšem jeho partnerka ještě netuší.

Nastávající rodiče jsme zastihli v Nupakách v obchodě Trendy Baby, kde si vybírali kočárek a další nezbytnosti, bez nichž se nemluvně neobejde. Zapózovali s gumovým prckem, kočárkem, autosedačkou, na sobě si otestovali, jak jejich novorozenci bude chutnat dudlík a budoucí maminka si vyzkoušela na rodinném robotu, jak vyrobit zdravým pokrm pro potomka. Svůj výtvor pak nabídla i tatínkovi, který sice ochutnal, ale prozradil, že na podobnou stravu nepřejde a zůstane u jitrnic a ovaru.

„Jméno zatím uvádět nechceme. Máme několik tipů, ale budeme tajemní. Jak říkal Martin, kdyby náhodou…., takže jsme vybírali holčičí a pár klučičích. Tatínek má už i natrénovánu jízdu s kočárkem a líbí se mu to. Chybí mu trochu něco jako je pojezd u sekačky, kdyby se prý unavil, ale jak mě ubezpečil, i bez něj bude drandit, jako kdyby vezl ten nejvzácnější poklad,“ svěřila se se šťastným úsměvem maminka Denisa. A po prvním porodu dojde i na svatbu. Letos sice ne, ale v příštím roce určitě, aby dítě, nebo děti vyrůstaly v rodině.

1. 4. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.