Hana Kynychová, Lucie Křížková (Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Bude to kluk nebo holčička? Lucie Křížková to nechce vědět

Hezky se kulatí a sluší jí to. Modelka a moderátorka Lucie Křížková v lednu porodí druhého potomka, ale zda přibude synovi Davídkovi bráška nebo sestřička neví a jak tvrdí, ani to vědět nechce.

„Shodli jsme se na tom s manželem, že si počkáme a bude-li to kluk nebo holčička, tak se stane malým milým překvapením. Ani jména zatím neřešíme. Já sice pár favoritů pro obě pohlaví mám, ovšem je předčasné o nich mluvit. Ještě se to může změnit, a proto jsem je ani s manželem nekonzultovala,“ s úsměvem vysvětlila Lucka, kterou jsme zastihli na veletrhu World of Beauty and Spa, kam si spolu s několika dalšími známými tvářemi přišla omrknout novinky kosmetiky pro tělo a nohy.

„Nechám si udělat i manikúru, je to pro mě takový příjemný relax. Občas si ji vytvářím i sama, ale odborník je odborník,“ doplnila Křížková. Manikúru si nechala udělat i Agáta Prachařová.

„Tuhle proceduru absolvuji pravidelně a také dost pravidelně měním i barvu na nehty, přesně podle toho, kam půjdu, čeho se zúčastním nebo nač mám chuť. Osobně mám doma skromnější zásobu laků na nehty, je jich zhruba padesát, které střídám,“ informovala rozesmátá Agáta.

Zkrášlit si ruce dorazily i další dámy herečka Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou, Hanka Kynychová či moderátorky Sandra Parmová a Lenka Špillarová.

Mezi návštěvníky veletrhu jsme zahlédli i Mirka Šimůnka. Ten si tedy prý opravdu nehty nebarví, ale jak uvedl o kosmetiku se zajímá. „Ne, že bych trávil před zrcadlem hodiny, ovšem tvář chce své, takže jí to dopřávám. Přeci jen i chlap musí vypadat dobře,“ řekl Šimůnek a pokračoval v prohlížení zkrašlovacích novinek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 9. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.