Herečka Iva Janžurová má za sebou premiéru hry Božská Sarah. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Budete se divit! Jaký dárek dostala Iva Janžurová při premiéře hry Božská Sarah?

Herečka Iva Janžurová (74) má za sebou premiéru další z velkých rolí, tentokrát měla možnost ztvárnit hereckou legendu Sarah Bernhardtovou ve hře Božská Sarah. Janžurová sklidila bouřlivé ovace ve stoje, a na premiéře v Divadle Kalich nesměly chybět obě její dcery. Podpořit ji přišly také Dagmar Havlová (62) nebo Aňa Geislerová (39).

 „Čekala jsem na tu hru dvacet let, měla jsem ji v šuplíku! Takže třeba to přišlo ještě včas a byla jsem schopná to zahrát,“ zářila Janžurová štěstím po vydařené premiéře. Zajímavostí je, že Janžurová zde ztvárňuje herečku v závěrečné fázi života, a tehdy měla Sarah Bernhardtová amputovanou jednu nohu. Janžurová proto celé tři hodiny tráví na pódiu s protézou na noze!

„Noha mě nebolí. Udělali to perfektně, starali se, aby mě to netlačilo. Naopak, pomohlo mi to, abych měla přirozený pocit, že nemůžu tak úplně dobře chodit,“ pochvalovala si herečka po úspěšném představení. Gratulovat jí přišly obě dcery Sabina Remundová (43) a Theodora Remundová (41). Sabina mámě dokonce za premiéru přinesla velmi originální dárek

„Jako dárek k dnešní premiéře jsem mamince upekla vánočku. Takovou klasickou podle našeho domácího receptu. Vím, že to má ráda. Nemá moc ráda sladké, takže je udělaná s méně cukrem. Věděla jsem, že dostane hodně květin, takže ode mne má dárek ke konzumaci,“ smála se Sabina, že Iva Janžurová tak alespoň doplní energii, kterou na jevišti vydala.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.http://www.aplausin.cz/roman-ondracek-vyvedl-syny-do-kina-at-vidi-jak-funguje-realny-zivot/

16. 12. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.