(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Budete se divit, kdo chce s Petrem Jandou nazpívat duet. Prý o tom bude uvažovat!

Na lodi Cargo Gallery se včera zpívalo a vyhrávalo. Sešla se tu vydařená partička známých pěvců a muzikantů, aby společně podpořili Nadaci Jakuba Voráčka, která pomáhá pacientům s roztroušenou sklerózou.

„Mě nemusel nikdo přemlouvat, abych tu vystoupil. Vždycky, když to jde, tak rád podpořím charitativní akci, navíc se tu setkám s řadou přátel, takže vůbec není co řešit,“ nechal se slyšet frontman skupiny Olympic Petr Janda, kterého na akci doprovodila manželka Alice.

Ta nejenže asistovala při rockerově rozehrávání a ladění kytary, ale jen tak mimochodem prozradila, o čem že to občas přemýšlí. „No, ráda bych si zkusila s manželem zazpívat, nebo možná i nazpívat duet. Je to ovšem jen takový sen, nebo spíš sci-fi, kdoví, třeba se někdy do toho i pustíme,“ s úsměvem prozradila Alice.

„Tak to je pro mě novinka, nic o tom nevím, zatím se taková zvěst ke mně nedonesla, ale nikdy neříkej nikdy. Budu o tom vážně, případně nevážně i uvažovat,“ rovněž v dobrém rozmaru uvedl Petr Janda.

 

Aktivně pomoci dobré věci přišli i Petr Kutheil, jemuž fandili při vystoupení rodiče, nechyběla Karolína Neuvirthová (Gudasová) se synem Markem, Petr Kolář, Anička Slováčková, Jarda Tauber řada dalších.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

11. 7. 2019 09:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.