(Zdroj: Herminapress.cz ) 20x FOTO

Budoucí mamina Trávníčková kořalu pít nesmí, nasává alespoň vůně. To neškodí!

Štědrovečerní dárky bývají různé. Ten nejkrásnější si dají manželé Monika a Pavel Trávníčkovi s největší pravděpodobností na Vánoce. Jak oba tvrdí, bude jím kluk jako buk. 

„Máme vánoční termín, takže potomka můžeme dostat pod stromeček, ale znáte to, stát se může mnohé a třeba se nám ratolest narodí v předstihu. Už třeba zítra nebo za týden, ale v každém případě to bude náš společný sváteční dárek,“ svěřili se budoucí rodiče v sushi baru Obchodního centra Průhonice, kam přišli spolu s herecko-pěveckými kolegy otestovat něco středomořských lahůdek a také, kromě maminky, ochutnat doušek kvalitní slivovice.

„Jméno jsme vybírali společně, ovšem jaké bude to konečné sám nevím. Monika může naše jmenovací plány změnit na poslední chvíli, takže po mě nechtějte vědět, jak budeme synkovi říkat. Já se to dozvím zřejmě úplně jako poslední a až na porodním sále,“ s úsměvem vysvětlil Pavel Trávníček a pustil se s manželkou do jídla.

Petr Janda s manželkou Alicí žádné podobné překvapení nechystají. Štědrý den stráví způsobem klasickým, tedy samozřejmě s dárky a stromečkem, kaprem a salátem, pouštěním skořápek se svíčkami, zpíváním koled.

 „To je tradice. Cukroví ovšem ještě napečeno nemáme. Na to se chystáme v sobotu. U nás to funguje tak, že peče celá rodina, takže vykrajujeme, rovnáme, zdobíme a šoupeme do trouby. Občas něco spálíme, ale většinou se dílo zadaří a na našich výrobcích si s chutí pošmákneme,“ prozradil Janda. 

V sushi baru sice cukroví na ochutnávku nebylo, ale rodinku nadchly rybí potvory vkusně upravené ke konzumaci. A zdejší chuťovky s gustem pojedla i Dáda Patrasová, zobnuli si i Jakub Smolík s Martinem Maxou, dobrotám se neubránil ani Martin Písařík s rodinkou, Zdeněk Troška či Petra Černocká a její partner Jiří Pracný. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 12. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.