Rozesmátá Denisa Pfauserová, upocený Miroslav Etzler, šťastný principál Dovadla Na Jezerce Jan Hrušínský. (Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Bujarý večírek u Hrušínských Na Jezerce: Co se slavilo?

Byla to paráda. Hlediště se bavilo, a jak prozradili protagonisté premiéry francouzské komedie Alaina Kriefa Dědicové byli v pohodě i oni.

„Samozřejmě trocha trémy byla, ale jakmile se ozval smích všechno z nás spadlo a tuhle hru jsme si užívali i my,“ nechala se slyšet Martina Hudečková. Skvěle se v komediální roli na scéně Divadla Na Jezerce představil Miroslav Etzler (51). Ač měl na noze bandáž v podobě ortézy po nedávném úrazu nedal svůj handicap na sobě příliš znát.

„Cítil jsem to, ale snažil se bolest nevnímat. Každou chvíli se z hlediště ozýval smích, a to byl nejlepší lék. Komediální role mám rád, není to moje první ani určitě poslední a s chutí jsem ji vzal. Nejen kvůli výbornému textu, ale i proto, že režisérem představení byl Juraj Herz. A on byl zárukou toho, že Dědicové budou úspěšní,“ nechal se po premiéře slyšet Miroslav Etzler, kterému z hlediště fandila a po premiéře ho pochválila i přítelkyně Helena. 

Kromě Miroslava Etzlera a Martiny Hudečkové v komedii hrají i Martin Sitta, Kristýna Hrušínská, Tereza Němcová a Denisa Pfauserová. Komedii o tom, že smrt v rodině může kromě boje o dědictví odstartovat i situace, které by nikdo nečekal, si mezi diváky užíval i principál „Jezerky“ Jan Hrušínský (60) s manželkou, ale i řada dalších známých osobností.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 3. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.