Ivana Christová opět září, je jako znovuzrozená. (Zdroj: Facebook ) 5x FOTO

Bývalá misska Christová už zase hubne: Jakou metodu zvolila tentokrát?

První novodobá Miss Československa z roku 1989 Ivana Christová (44) hubne. Zase. O své váze moc nemluví, spíše se na Facebooku občas pochlubí, co všechno dělá pro to, aby se zbavila šílených kil, která nabrala.

Když tančila ve slovenské soutěži Tanec snov, sotva se valila po parketu. Tančila jen proto, aby pro malého nemocného chlapce pomohla získat bezbariérové bydlení.

Pomohla zároveň i sama sobě. Hodně trénovala, hýbala se a kila začala jít dolů. Během soutěže dala dolů dobrých deset kilogramů. Ivana je sice moc nepočítala, ale znala dobře své míry.

„Já to vím na centimetry: 12 cm v části břicha a 5 centimetrů z boků,“ popsala webu Topky.sk Christová svůj úbytek váhy.

I po skončení soutěže Ivana v boji s kilogramy neskončila. Obrátila svůj život úplně naruby. Pravidelně a zdravě jí a pod vedením trenéra cvičí v posilovně. Naordinovala si i pohyb mimo tělocvičnu. Její limit, minimálně 10 tisíc kroků denně, se jí daří plnit. Obrovským motorem pro ni, mimo Ivaniných přátel, je i její malý psík Arianka.

Facebookový profil Christové je zahrnut spoustou povzbudivých slov, což ji nutí nepřestat na sobě pracovat. Je vidět, že fanoušci mají svoji první missku stále rádi, a Ivana jen září.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 7. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.