(Zdroj: Herminapress.cz ) 16x FOTO

Čarodějka Ochmanová kouzlí i doma. Co ještě chybí, aby byly Vánoce komplet?

Zpěvačka Eliška Ochmanová hledala originální vánoční dárky pro sebe i svou rodinu na adventním trhu v pražském hotelu Hilton, který pořádala asociace diplomatického sborů působící v Praze. A vánoční festival DSA Prague měl co nabídnout, vždyť na stáncích byly k vidění nejrůznější výrobky z 51 zemí svět.

„Je tu tolik zajímavých věcí, že zatím nevím, co si vyberu. Jsou tu i dárky ze zemí, které jsem navštívila-Korea, Indii, Albánie. Dost často se mi stává, že cestuji po světě pracovně a pak jsem ráda, když si mohu vycestovat jen tak. Jako například do Indie. Tam se mi moc líbilo,“ procházela Eliška Ochmanová jednotlivé stánky. „Zajímá mě kosmetika a víno. Doma máme skoro už vše připraveno na Vánoce, sice ještě nesvítíme, ale je hotovo.“

To, že je u Ochmanů už všechno svátečně naladěno v předstihu, je naprosto v pořádku. Pro Elišku je totiž prosinec měsícem pracovní smršti a na nic nemá čas. „Zastavím se až 22. prosince. Pak mám pár dní volna a nanovo začínám první víkend po Novém roce. Ve volnu se chystám na hory. Nejsem sice žádný rychlolyžař, ale slibuji, že budu jezdit na kraji sjezdovky a hezky pomalu,“ smála se zpěvačka a hodila do placu rodinný oblíbený recept na oblíbené vánoční cukroví. „Nastrouháte mrkev, přidáte máslo nebo Heru a mouku. Z těsta děláte taštičky, které plníte povidly nebo marmeládou. Po upečení, kdo chce, může pocukrovat, ale jinak je pečivo dost sladké od mrkve.“ Eliška Ochmanová přiznala, že si pečivo ráda ocukruje, protože si „tajli“ rozhodně hlídat nemusí. Případné nadbytečné gramy shodí při představení muzikálu Čarodějka, kde vydá tolik energie a vypotí tolik litrů potu, že do fitka vůbec nemusí.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

2. 12. 2019 08:45 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.