(Zdroj: Herminapress.cz ) 48x FOTO

Celebrity podpořily Avon pochod a chystají se k moři: Csáková má delikátní problém s létáním

Do Žlutých lázní, kde končil Avon svůj pochod proti rakovině prsu, se přišla podívat Ilona Csáková s celou rodinou. Přestože se pochodu nezúčastnila, říká, že akci rozhodně podporuje mentálně.

„Nutno podotknout, že jen růžová to může být,“ směje se Ilona, která s dětmi veřejné plovárny příliš nevyhledává.

„Máme velkou zahradu a můj manžel je velmi zručný. Postavil pro kluky skluzavku, houpačky, trampolínu a hlavně bazén,“ pochlubila se zpěvačka. Staršímu Danielovi se ale ve Žlutých lázních líbilo, protože je odborník na nafukovací hračky všech velikostí.

„K moři se chystáme a nechystáme. Mám takový delikátní problém s lítáním. Teď jsme si po dlouhé době s manželem sami zaletěli na romantický výlet do Říma, protože to město miluji. Měli bychom s celou rodinou odletět k moři, ale uvidíme. Tento druh cestování mé psychice nedělá dobře,“ svěřila se Csáková.

V průvodu byla nepřehlédnutelná Kateřina Brožová, která šla po boku Ivany Gottové a vzala s sebou dceru Kačenku. Ta už dva měsíce nosí rovnátka.

„Pro mě to byla dojemná záležitost. Tak velké množství lidí vyzařuje velkou energii a jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit. Trošku mi to evokovalo První Máj, když jsem chodila jako dítě a milovala jsem to. Teď z toho má člověk úplně jiné dojmy,“ říká Brožová.

Terezie Kašparovská říká, že neví, jak přimět k vyšetření svoji maminku, které se k doktorovi nikdy nechce.

„Já sama jsem byla na vyšetření u svého gynekologa a až budu mít správný věk, zajdu také na screening,“ říká Terezie, která šla letos poprvé a s sebou vzala dceru a kamarádky.

„S Olgou Šípkovou jsme se trochu vyhnuly tomu čelu a bylo to fajn. Ta ženská energie člověka strašně dobíjí zpátky. Na některých bylo poznat nebo se přímo svěřily, že prošly rakovinou. Bylo příjemné vidět, jak jsou optimistické.“

Terezie hned prvního července odjíždí k moři.

„Chtěla bych také Evu vzít na pár dnů do Londýna, tak uvidím, zda zbyde čas,“ přemítá Terezie.

Historicky první ambasadorka Monika Absolonová dorazila mezi posledními i se svým pejskem.

„Máme cestou vždycky přestávky na občerstvení v restauračních zařízeních a dneska se nám to trochu protáhlo. Holky jdou někde za mnou, já jsem utekla, když jsem zjistila, kolik je hodin a že mám tady povinnosti,“ smála se Monika. Zpěvačka říká, že když má na akci zpívat, nejde svým obvyklým loudavým tempem, ale když má čas, ráda si s lidmi popovídá.

„Potkávám ženy, které se chtějí vyfotit a povídat si. Dneska jsem potkala sestřičku z chirurgie. Ráda chodím po své ose právě proto, abych potkávala ty lidi. Nechci jít v koridoru.“

Libuška Vojtková dorazila se synem Matyášem. Ten je velký sportovec a proto se pochodu nebál.

„Nešli jsme přímo ze Staromáku, protože Máta měl ještě dopoledne fotbalový zápas, takže jsme to museli propojit. Šli jsme asi od Mánesa a Mátovi to stačilo, na dítě je to výkon,“ říká Libuška a dodává, že syn už si našel holku.

„Líbí se mu Loretka. Znají se snad tři roky a chodí spolu, dokonce se pusinkují.“

Za Gábinou Partyšovou také přijel na akci syn Kristián s jejími rodiči.

„Půjde prvního září poprvé do školy a je z něj ten typický nadšený prvňáček. Dostal už všechno potřebné do školy od Ježíška,“ říká Gábina. Pro tu je Avon pochod emotivní zálěžitostí a nejvíc se těší na vypouštění balónků, které ji vždycky dojme.

„V láhvi jsem měla na chrastění lentilky, ty odmalička miluju. Vždycky je to pro mě krásně strávený den a jsem zvědavá, kolik žen bude na závěr pod pódiem,“ dodala Gábina.

23. 6. 2014 01:50 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.