Monika Babišová (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Celebrity si již fotí pouze #zelfie!

Celebritami oblíbený blog bobowibe.cz odstartoval novou selfie mánii. Inspirací blogu byl dlouho očekáváný druhý díl trháku Zoolander, který si dělá legraci ze světa showbyznysu a v kterém si ani před smrtí nezapomene vyfotit své selfie Justin Bieber. Pod heslem #zelfie je nová selfie se pro Bobovibe nafotilo pár celebrit v čele s televizním párem Kateřinou Hrachovcovou a Petrem Čtvrtníčkem nebo Evou Decastelo, a začalo tak novou výzvu na sociálních sítích #bobozelfie. Cílem výzvy, nebo chcete-li challenge, je vyfotit se v co nejméně přirozené modelkovské póze, vytvořit co nejlepší výraz a la "modrá ocel" podle filmu Zoolander, fotografii dát na svůj instagram či facebook a nominovat dalšího. 

Výzva #bobozelfie se mezi českými celebritami šíří velkou rychlostí. A kdo z českých celebrit si ze sebe již dokázal udělat legraci, kterou odstartovaly zakladatelky BoBoVibe Lucie Janotová a Eva Jasanovská?

,,Cílem bylo, aby nám zelfie posílali naši čtenáři. Ohlasem mezi celebritami jsme mile překvapeny. Je skvělé, že mají smysl pro humor, “ říkají zakladatelky. Diana Kobzanová a Pavel Novotný byli mezi prvními. Nejoblíbenější zelfie na počty lajků je zatím Jitky Nováčkové, Míši Ochotské či Lucky Křížkové. Monika Babišová dokonce nominovala svého partnera Andreje Babiše. Zelfiemánie chytla i lidi z módní branže, návrhářku Ivanu Mentlovou nebo stylistu Filipa Vaňka a mnoho dalších.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 2. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.