(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Ceny Anděl 2014: Farna přišla v převleku za talíř, Leoš si to rozházel s vedením České televize

Ewa Farna sice svoji nominaci na Cenách Anděl letos neproměnila, zato oblékla nejzajímavější šaty.

„Několik lidí už mi dneska říkalo, že připomínají cibulákové nádobí. Chtěla jsem obléct něco barevného, když je to jaro. Nádobí samo o sobě úplně jarní není, ale můžou třeba evokovat hezky naservírovaný piknik v kvetoucí přírodě,“ vysvětlovala svoji volbu šatů Ewa, kterou doprovodil přítel Chobot. „Není mi líto, že ceny dostala Aneta. Přišla jsem s lehkou hlavou, jen si užít večer a pobavit se s přáteli. Opravdu jsem žádná očekávání dnes neměla,“ přiznala Farna po přenosu.

Její manager Lešek Wronka, hlavní osobnost organizačního týmu cen Anděl, přišel v doprovodu manžely Haliny Mlynkové a dcery Magdaleny. Magda s sebou vzala také svého přítele a na tátu byla dle svých slov pyšná. „Jasně, že se celý život potýkám s tím, že jsem dcera slavného otce. Chci ale být v něčem dobrá sama za sebe. Právnička nebo doktorka už to nebude, ale rozhodla jsem se dělat to, co mě baví a čemu rozumím. Takže jsem vystudovala herectví, moderovala ještě při škole vlastní pořad v rádiu, hrála divadlo, no a teď jsem nastoupila na TV Prima,“ říká Magdalena, která teď má dle svých slov šťastné období.

To prožívá podle všeho i moderátor večera Leoš Mareš. Láska k Petře Faltýnové přetrvává, jediné, co mu mohlo večer pokazit, byl přístup České televize. „Moderuji ceny Anděl. Teď čtu, že přenos nevysílá ČT1, ale ČT2. Je to jako zjistit, že nebudu zítra spát s holkou z ekonomky, ale z Matfyzu,“ napsal před přenosem Leoš na svůj Twitter a nezapomínal to vydatně omílat také během přenosu.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

17. 4. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.