(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Černocká, Maxa, Janda, Troška a spol. hledali něco proti kocovině. Našli to?

Blíží se Vánoce a Silvestr, svátky spojované nejen s krásnými tradicemi, rodinnou pohodou, ale také obžerstvím a tokem alkoholu. A protože je Česká republika nechvalně proslulá svým vztahem k alkoholu (Jsme na druhém místě na světě, co se pití alkoholu týče!), je na čase se seznámit s produktem Anti Ethanol 07® , který předchází obtížím po konzumaci alkoholu.

„Já už mám s tímto produktem zkušenost – a v případě, že mě čeká nějaký večírek, Anti Ethanol 07® si určitě beru“, svěřil se sympatický zpěvák a malíř Martin Maxa. „Proč si ničit zdraví, když je tady úplně jednoduchá pomoc…?“ Maxa, stejně jako mnozí jeho kolegové z branže se na společenských akcích pohybuje poměrně často a pokud neřídí, rád si s přáteli nějakou tu skleničku dá.

Na party, kde šlo o to hosty zábavnou formou s produktem Anti Ethanol 07 seznámit, se samozřejmě nejen popíjelo, ale také soutěžilo v tom, jestli jsou hosté schopni podle čichu nebo pak i chuti rozpoznat tradiční slivovici od meruňkovice, třešňovice, hruškovice a dalších destilátů tradičního výrobce lihovin Fleret.

Zatímco někteří rozeznali všechny druhy, režisér Zdeněk Troška si posteskl: „Nejenže alkohol nepiju, já ani nemám ten správnej čich, abych poznal, po čem co voní. Ještě, že cítím chuť těchhle lahůdek, co zrovna ochutnávám“, dodal se smíchem.

Sushi, které na party v Albertu doslova kolovalo na běžícím pásu, vhodně doplňovalo destiláty a nealko nápoje.

„Na lačnej žaludek se pít nemá, to my víme a ctíme“, prohlásila zpěvačka Petra Černocká, která si na sushi a mořských lahůdkách pochutnávala i se svým manželem Jirkou Pracným. Jediný, kdo si mohl dopřát pouze nesyrové a zeleninové pokrmy a soutěž v testování alkoholu musel zvládnout po čichu, byla těhotná manželka Pavla Trávníčka.

„Netrápí mě to“, prohodila Monika Trávníčková na otázku, jestli to není k vzteku, že z připravených lahůdek nemůže ochutnávat všechno. „Je tu dost ovoce, zeleniny i sladkostí, mám z čeho vybírat.“

Martin Písařík se na party objevil s partnerkou Michaelou a synem Patrikem. Ten byl nadšený téměř ze všeho. Sushi „ochutnával“ hlavně ručičkama, na všechno si chtěl sáhnout. Nejvíc ho ale zaujala mašinka vedle Wok´n´roll. 

„No, vypadá to, že bude strojvůdcem“, smál se Martin Písařík s tím, že účinky Anti Ethanolu 07 nastuduje na internetových stránkách. Nikdy neví, kdy se to bude hodit.

 

Zdroj: Kloboukfilm 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

15. 12. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.