(Zdroj: Herminapress.cz ) 33x FOTO

Černocká: Na druhou svatební cestu jedeme na Mauricius

PRAHA – V českých luzích a hájích to není příliš obvyklé, ale občas se to stává. Co? Aby dva lidé oslavili dvacet let známosti a deset let od svatby. Přesně tohle se přihodilo pěvecko-muzikantskému páru Petra Černocká – Jiří Pracný a včera to v restauraci Zlatý had řádně oslavili. „Díky“ vedru spíše nealkem, ale na přípitek, něco piva i vínka také došlo.

A jaký je recept na dlouhověkost ve vztahu? „Já rozhodně nemíním dávat recepty a hlásat nějaká moudra. U nás to byla asi tak, že jsme si takříkajíc vzájemně sedli a vyhovujeme si. Nebudu omílat slova o toleranci, ale myslím si, že základem dobrého a fungujícího vztahu je nikoho se nesnažit předělávat k obrazu svému, nementorovat, nediktovat. A důležitá je i trpělivost a takový nadhled. Víte, mě, asi i proto, že jsem trošku dříve narozená, se líbí, když se starší lidé třeba vedou za ruku. Je na ně hezké pokoukání a přeju jim to. Doufám, že i my za nějaký čas budeme podobní. A jako generálku na to, si dopřejeme k dnešnímu výročí i druhou svatební cestu. Tentokrát se v říjnu vypravíme na Mauricius,“ svěřila se Petra. A podobně mluvil i její partner. „Samozřejmě jsme měli i jednu, asi týdenní krizi, ale společně ji zažehnali a teď je to pohoda. Co mám říkat, jsem spokojený manžel,“ uvedl Pracný.

Oslavencům přišla popřát řada kamarádů a přátel. Třeba Kyklop ze skupiny Maxim Turbulenc zapěl a za chvilku se k němu přidali i Jiří s Petrou, s přáním a dárkem dorazila Iva Hüttnerová, Štěpánka Duchková přivedla na party i svá dvojčata, nechyběl ani Ivan Vyskočil se svou milkou Romanou a od rodinného krbu se v letním outfitu dostavil Petr Janda.

19. 6. 2014 02:37 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.