Petra Černocká prozradila, co jako holka potají vyváděla. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Černocká si pustila pusu na špacír. Co na sebe práskla?

Zpěvačku a herečku Petru Černockou (65) jsme potkali na otvíračce nové prodejny kosmetiky, kde si se zaujetím prohlížela pestrou paletu rtěnek a make-upů.

Přesto Petra říká, že doma se nelíčí. „Mám manžela, který mě nejvíc zbožňuje nenamalovanou a ve vytahaných teplákách. A já se domnívám, že tak mi to doopravdy sluší! Čím plandavější a ošklivější gatě, tím jsem roztomilejší. Ve večerním gala si připadám jako divná madam,“ překvapila Černocká.

Během vyprávění o líčení a kosmetice se rozpovídala natolik, že na sebe práskla některé pikantnosti ze svého mládí. Třeba to, že v sedmnácti letech už rozhodně neseděla po večerech doma s knížkou! Našla si večerní brigádu.

„Líčit jsem se začala poměrně brzo, už v sedmnácti. Když jsem ještě chodila na konzervatoř, tak jsem tajně zpívala v kabaretu U Fleků. Takže jsem byla už tehdy pěkně zmalovaná! Tajně a po večerech,“ popsala nám svou brigádu Černocká.

„Na Saxánu mě pak spíš umyli, abych vypadala na čtrnáct, protože mně bylo už devatenáct,“ smála se herečka, která má zřejmě recept na elixír mládí.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 6. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.