(Zdroj: TV Prima/Marta ) 7x FOTO

Čerstvý držitel Thálie Vojtěch Dyk se líbal před zraky diváků – s mužem!

Zpěváky Vojtu Dyka a Ondřeje Rumla pojí silné několikaleté přátelství. Znají se již od dob, kdy spolu oba účinkovali například v lyrikálu Michala Horáčka Kudykam s písněmi Petra Hapky a nyní pořádají společné vystoupení. Jako své hosty si je tentokrát pozvala do své nové talkshow Marta Jandová. A jakmile vstoupil na scénu Ondřej Ruml, tak se před zraky téměř 200 diváků s Vojtou přivítal nejen vřelým objetím, ale také přátelským polibkem na rty.

„Tak to je love,“ okomentovala okamžik polibku dvou hostů ve své talkshow Marta Jandová, která od Ondřeje Rumla zinkasovala pusu pouze na tvář.

A jak vzniklo toto silné kamarádské pouto populárních zpěváků? „My jsme spolu jeli vystupovat na Slovensko na akci, jeli jsme vlakem a pamatuji si, že mě bolelo břicho, jak jsem se pořád smál a pak se mi Vojta přiznal, že je unavený z toho, jak se pořád snaží vymýšlet nějaké fóry,“ prásknul Ondřej Ruml. „ Až mě napadlo, že bychom měli jet spolu na turné a vystupovat. A když kluci říkali, co budeme hrát, tak jsem na to řekl, že je to jedno, hlavně, že budeme spolu." 

Na to ale velmi rychle zareagoval čerstvý držitel Thálie, který byl v sobotu oceněn. 

„Nazí….. jsi ale ještě k tomu říkal,“ prásknul na Ondřeje Vojta Dyk.

„A tak vzniklo jméno, že jsme zkrátili naše jména Dyk, Ruml, Brzobohatý – a vzniklo uskupení DRB,“ dodal Vojta Dyk.

 A jako překvapení pro Ondru pozvala Marta do svého pořadu jeho ženu Doris. O tom ale Ondřej nevěděl, protože mu ráno sdělila, že jede pracovně mimo Prahu. „Tak to je poprvé, co jsi mi lhala,“ řekl před zraky diváků překvapený Ondřej své ženě a mamince jejich dcerky. 

Premiérový díl sledujte dnes ve 21:35 na Primě. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

8. 10. 2019 14:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.