Doris je s Ondřejem Rumlem již čtyři roky. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Čerstvý ženáč Ondřej Ruml: Promluvil o exotické veselce na Kubě!

Není to tak dávno, co se kuloáry začalo šířit, že zpěvák Ondřej Ruml (33) pojal za manželku svoji kubánskou přítelkyni Doris Martinez, s níž chodil už šest let. Tuto informaci ostatně sám Ondra potvrdil a ještě prozradil něco navrch.

„Bylo to hezký, krásná, romantická záležitost na Kubě. Měl jsem tam s sebou mamku, tátu a bráchu, bydleli jsme u rodičů mé ženy. Svatební cestu jsme si potom udělali autem po Kubě, bylo to pěkné v tom, jak jsme byli svobodní. Mohli jsme si jezdit, kam jsme chtěli,“ vyprávěl Ruml.

Hodně párů přiznává, že manželství jejich vztah citelně zhoršilo. Ondra ale vypadá stejně spokojený jako předtím a na svoji Doris pěje zamilované ódy.

„Horší? Ne, naopak. Myslím, že se uzavřelo období psí knížky a teď už je to doopravdy. Máme se pořád stejně rádi. Čím jsme spolu déle, přerůstá to v něco, co jsem ještě nikdy nezažil. Je to víc než zamilování. Máte toho druhého se vším všudy, s věcmi, které vám vadily, i s těmi, které milujete,“ míní Ondřej.

Otázce ohledně případného potomka se ale vyhýbá! Má už snad pár co tajit?! „Potomek? Bez komentáře,“ culí se Ruml. 

Pravda je, že zpěváka Ondřeje Rumla teď novomanželka Doris zřejmě doma moc nepotká. Zkouší muzikály Hamlet a Atlantida, do toho pracuje na nové desce, kterou chce mít do Vánoc hotovou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 7. 2015 17:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.