(Zdroj: Česká Miss ) 12x FOTO

Česká Miss roztáčí kola! Kdo chce být královnou krásy?

Česká Miss 2017 je jiná, nová, atraktivnější a zábavnější. Adeptky na titul nejkrásnější dívky České republiky pro rok 2017 se do soutěže mohou již přihlásit a následně se osobně představit na některém z castingů. Ty proběhnou v obchodních centrech v jednotlivých regionech na přelomu listopadu a prosince a z devíti castingů a hlasování fanoušků na Facebooku vzejde padesát nejkrásnějších dívek. Ty postoupí do semifinále, které proběhne dvoufázově v lednu.

„Uvědomujeme si, že doba se mění, technologie vše urychlují a současně vše umožňují sdílet a žít v podstatě online. Tento přístup bude jednou z hlavních změn nového ročníku, ale i celkově toho oproti předchozím ročníkům hodně měníme“ poodhaluje Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti MISS EVENTS a.s., s tím, že již příští týden bude nový koncept představený na tiskové konferenci.

Ředitelka soutěže Eva Čerešňáková doplňuje: „S vítězkami předchozích ročníků jsme nafotili kampaň, přípravy na nový ročník jsou v plném proudu a dívky se už mohou do nového ročníku přihlašovat. Máme jim co nabídnout a jen samotná účast v soutěži je může posune ke splnění jejich snů. O finalistky se budou starat odborníci z mnoha oborů, do příprav zapojíme zkušené miss, které budou s dívkami intenzivně pracovat, a chceme, aby šly do finále všechny připravené tak, že každá dívka bude po několikaměsíční přípravě vyzrálou osobností.“ 

Castingy atraktivní nejen pro soutěžící proběhnou v jednotlivých regionech a o postupujících do semifinále rozhodne jak odborná porota, tak fanoušci dívek.

„Castingy na přelomu listopadu a prosince budou začátkem show, která bude v následujících měsících pokračovat a vyvrcholí finálovým večerem. Stačí jen sebrat odvahu a přihlásit se,“ vybízí dívky Čerešňáková. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 10. 2016 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.