Tomáš Martinka (Zdroj: Facebook ) 6x FOTO

Česká republika má nejkrásnějšího muže planety!

Na mezinárodní soutěži mužské krásy Mister Global 2016 thajském Čiang Mai, vyhrál Tomáš Martinka (26). Rodilý Mostečan na světovou soutěž postoupil díky své účasti v české soutěži Muž roku 2015, kde skončil na druhém místě. Mister Global patří mezi nejprestižnější světové soutěže mužské krásy. Soutěž není jen přehlídkou krásných mužských těl, ale také sebevědomí, inteligence, jedinečného životního postoje, charakteru a vnitřní krásy, jak tvrdí její organizátoři.

„Jsem hrozně rád, že tady jsem, je to pro mě velmi cenná životní zkušenost, potkal jsem tu spoustu skvělých lidí. Všem bych chtěl moc poděkovat za podporu, hlavně mé rodině“ vzkázal směrem k domovu Martinka. Tomášovi se v Thajsku velice líbí. Jeho největším zážitkem byla jízda na slonovi.

„Nejdříve se hrozně bál, že mě schodí, ale pak jsme byli nakonec kamarádi a jezdil jsem na něm téměř celý den, také mě chutná thajská kuchyně a mám zde spoustu přátel,“ sděloval své dojmy nejkrásnější muž. 

„Jsem na něj velmi pyšný a těším se na další ročník Muže roku, který je v pořadí již sedmnáctý a uskuteční se 26. srpna v Náchodě" sdělil David Novotný, ředitel soutěže Muž roku.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

10. 5. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.