Herečka Petra Nesvačilová má na misi na Mars natrénováno. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

České krásky letí do vesmíru: Marťani už mají pohotovost!

Režisér Benjamin Tuček (43) představil na karlovarském festivalu svoji sci-fi komedii s pracovním názvem Mars. Marťanům by se muselo rozbušit srdce (pokud nějaké mají), co za sličnou kosmonautku hodlá navštívit jejich planetu.

Půvabná herečka Petra Nesvačilová (29) patřila ke skupině herců, kteří na červený koberec před Thermalem nastoupili ve skafandrech.

„Na červeném koberci bylo opravdu strašné horko. Dneska to bylo velmi náročné, i když nic ve srovnání s tou pouští, kde jsme natáčeli tři týdny. Tam jsme měli ten skafandr také, celý den, a vedro bylo mnohem větší,“ říká Petra Nesvačilová, která by prý ve skutečnosti na Mars rozhodně letět nechtěla. Měla by strach, že už se nevrátí.

Štáb pro natáčení dostal v americkém Utahu k dispozici reálnou základnu a reálný simulátor cesty na Mars. V poušti tak v krušných podmínkách točili zvláštní druh reality show tři týdny. Celou tu dobu měli podmínky stejné, jaké mají kosmonauti. Takže třeba sprchu měli jednou za tři dny a také zásoby jídla byly omezené.

„Jídlo bylo celé tři týdny kosmonautské, tedy dehydrované do podoby prášku. Od masa a mléka až k zelenině. Naštěstí nám tam občas producent Zdeněk Janáček propašoval třeba čerstvá jablka. Ale byla to výzva a skvělá odtučňovací kúra,“ smála se Nesvačilová. 

V ženské partě s Petrou ještě trénovala půvabná Tereza Nvotová a sympatická Halka Třešňáková. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 7. 2015 16:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.