(Zdroj: Herminapress.cz ) 28x FOTO

Česko má nový svatební hit! Zlatý punc mu dali Marie Rottrová a Michal David

Zpěvák a skladatel Jarek Šimek pokřtil v Theatro Restaurant & Cafe v Karlínském divadle, své nové CD „Svatební“. Píseň se stala novým českým svatebním hitem a v Čechách snad není svatba, na které by nezazněla. 

Na křest přišli hvězdní hosté a na Jarkovu adresu nešetřili pochvalnými slovy. Zvláště první dáma českého soulu Marie Rottrová o Jarkově tvorbě veřejně prohlásila, že má světové parametry a mluvila také o písni, kterou pro ni  Jarek napsal. Na to konto si Michal David uvědomil, že Marie Rottrová je snad jediná zpěvačkou naši první ligy, které ještě nesložil píseň.

Jarek celý křest „upajdal“ se sádrou na noze. „Stalo se mi to, když jsem režíroval kamarádovi videoklip a vybíral lokaci v polorozbořeném hotelu v Karlově údolí u Šluknova. Neviděl jsem ve tmě kam šlapu a pak to křuplo,  jako když přes koleno přelomíte větev. Málem jsem bolestí umřel. Kamarád, kterému jsem videoklip natáčel, se málem sesypal, protože se bál, že budu chtít hned odvézt do nemocnice a jeho natáčení i peníze přijdou vniveč. Já ho ale nenechal ve štychu a celý den jsem natáčení vydržel. Večer mi pak v nemocnici řekli, že je to vážné, na třikrát zlomený kotník - vlevo, vpravo a nahoře,“ povyprávěl svoji zdravotní anabázi Jarek Šimek, který tak organizaci a křest CD Svatební musel zvládnout o berlích.

Marie Rottrová navíc dostala dodatečně k narozeninám od Jarka a malíře Ihora Bychkivského velký obraz, inspirovaný písní „Svatební“. Bývalá moderátorka z televize Nova Nicol Lenertová se zase radovala z krásného dortu. Měla totiž ten den opravdu narozeniny a tajný dárek ji zaskočil a dojal.

Křest CD, videoklipů a kalendář Jarka Šimka na rok 2020 si nenechali ujít Heidi Janků, Eliška Bučková, Tomáš Löbl, Jana Chládková, Nicol Lenertová, Artur Kaiser, Barbara Kočková a další hosté.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

28. 11. 2019 09:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.