Jakub Prachař, Diana Mórová, Lucie Bílá, Jaro Slávik (Zdroj: Archiv ČSMT ) 13x FOTO

Česko Slovensko má talent je zpět! Porota opět ve složení Prachař, Mórová, Bílá, Slávik

Šestá řada nejúspěšnější talentové show Česko Slovensko má talent se začíná vysílat 19. ledna. Do poroty zasedne tradiční kat Jaro Slávik, zpěvačka Lucie Bílá, herec Jakub Prachař a slovenská herečka Diana Mórová. Diváci se mohou rovněž těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici Junior a Marcel – Milana Juniora Zimnýkovala a Marcela Forgáča. ČSMT se natáčí pod režijní taktovkou Jeffo Minaříka. 

Castingy šestého ročníku ČSMT probíhaly v roce 2016 ve slovenských i českých městech. Do divadla postoupilo okolo 200 soutěžících

Diváci se mohou těšit na zajímavé vystoupení i dojemné příběhy. Už v prvním dílu se objeví např. mladý Rom Marek Pačan, který vyrůstal v romské osadě, ale odjel do Londýna a zapracoval na sobě. Dojme svým zpěvem porotu?

A jak zaboduje pouliční zpěvačka s neskutečně žárlivým přítelem, který ji do Talentu sám přihlásil? Hudbě se začala věnovat, když ji opustila první láska kvůli malým prsům.

Kromě dobrých zpěváků a tance se můžete těšit také na netradiční talenty – adrenalinovou jízdu na trojkole, skákání přes švihadlo, basketbalové kreace, vrhání nožů, mentalistu, tanec na vozíčkách, malování světlem, loutkové divadlo nohama, skvělý stand-up a další. Nejvíce přišlo tradičně zpěváků a nejčastěji zpívanou písní se stalo Hello od Adele.

Přihlásili se opět také soutěžící ze zahraničí – kromě Čechů a Slováků přivítáme Maďary, Poláky, Ukrajince, Němce, Američany, Francouze, ale i účastníky z Asie. Nebude chybět zase Pátrovič? 

Premiérové díly každý čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 1. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.