(Zdroj: Archiv Česko-Slovenský ples ) 12x FOTO

Česko-Slovenský ples bez Evy Pilarové! Kdo nahradí hvězdného hosta?

Milovníci tance, hudby, jídla a zábavy na té nejvyšší úrovni a nejlepší kvality se setkají už o necelý měsíc - 8. února 2020 - v pražském Obecním domě na prestižním vrcholu plesové sezóny, 7. ročníku Česko-Slovenského plesu.

V programu Česko-Slovenského plesu nastala v těchto dnech nečekaná změna. Své vystoupení musela zrušit jedna z hlavních hvězd: “Eva Pilarová bohužel z důvodů přetrvávajících zdravotních problémů na letošním Česko-Slovenském plese nevystoupí. Paní Pilarové přejeme brzké uzdravení.” Po zveřejnění této informace zároveň organizátoři oznámili jméno nové hvězdy, která do programu přibyla: “Na Česko-Slovenském plese 2020 vystoupí Tereza Mašková. Vítězka Česko Slovenské hudební soutěže s nádherným hlasem. V podání Terezy se můžete těšit i na poctu Věře Špinarové a krásnou skladbu Jednoho dne se vrátíš,” informovali organizátoři akce na oficiálních sociálních sítích plesu. 

V programu v těchto dnech bylo odtajněno další hudební překvapení – speciální pocta jedné z nejmilovanějších legend v historii naší hudby – Karolu Duchoňovi v podání seskupení Duchoňovci. Přirovnání “Slovenský Tom Jones”, které si vysloužil od německých kritiků, se ujalo a dodnes si ho pamatují fanoušci na Slovensku i v Česku. Vystoupení kapely Duchoňovci na Česko-Slovenském plese bude poctou k jeho nedožitým 70. narozeninám. 

Hosté Česko-Slovenského plesu se letos zabaví také během vystoupení Richarda Müllera, Leony Machálkové, Emmy Drobné, Martina Chodúra a dalších.

Už popáté se ples vrátí ke své každoroční tradici, která si získává mezi jeho návštěvníky stále větší oblibu – prostor v rámci programu dostanou vybrané české a slovenské partnerské kraje a regiony, jejichž čelní představitelé plesu udělili, resp. udělí své záštity. “Tento rok Česko-Slovenský ples symbolicky odprezentuje na české straně Zlínský kraj a Trenčiansky samosprávný kraj, na straně slovenské,” prozrazuje ředitel plesu Radovan Čaplovič.

V programu nadcházejícího ročníku bude speciální místo patřit připomínce 140. výročí narození jedné z nejuznávanějších osobností československé a slovenské historie – generála Milana Rastislava Štefánika, který je rodákem ze slovenského Trenčínského kraje.

O nezapomenutelný kulinářský zážitek plesových hostů se postará Francouzská restaurace Art Nouveau, pod vedením šéfkuchaře Patrika Bečváře, člena Národního týmu kuchařů a cukrářů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

14. 1. 2020 14:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.